Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System Kenwood NEXEDGE dalej wspiera pracę Służby Ochrony Państwa


Firma Elektrit, polski dystrybutor łączności radiowej marki JVCKENWOOD, podpisała umowę ze Służbą Ochrony Państwa (SOP) na dostawę sprzętu łączności radiowej w ramach publicznego postępowania przetargowego pt. "Dostawa systemu łączności kamuflowanej, cyfrowych radiotelefonów nasobnych, radiotelefonów samochodowych, ochronników słuchu, zestawów komunikacyjnych oraz akcesoriów do radiotelefonów"

 

SOP-sluzba-ochrony-panstwa.


Podpisana umowa obejmuję dostawę ponad 170 radiotelefonów wraz osprzętem pracujących w oparciu o cyfrowy protokół NXDN - między innymi sprawdzone już radiotelefony serii NX-200GE oraz nowe, flagowe NX-5200E. Dodatkowo w dostawie mają znaleźć się kamuflowane słuchawki, futerały czy akumulatory.  KENWOOD NX-5200/NX-5300  to najnowszej generacji  przenośne radiotelefony cyfrowe NEXEDGE (NXDN). Radiotelefony te oferowane są w wersji na pasmo VHF i UHF. Główne cechy to moc nadawcza od 1/5 W, pełna lub uproszczona klawiatura, kolorowy, transrefleksyjny wyświetlacz TFT o przekątnej 1/74" zapewniający dobrą widoczność nawet przy bezpośrednim oświetleniu promieniami słonecznymi, 1-watowy głośnik.

 

SOP-Andrzej-Duda.jpg

SOP-funkcjonariusz-z-radiotelefonem-Kenwood-NEXEDGE 


Służba Ochrony Państwa (wcześniej BOR - Biuro Ochrony Państwa) już od prawie 10 lat zawierza swoją komunikacje cyfrowemu systemowi łączności radiowej Kenwood NEXEDGE. SOP to jedna z wielu służb w Polsce, w których gwarancja łączności równa się gwarancji powodzenia zadania.

 

Źródło: http://www.elektrit.pl/  Zdjęcie: SOP

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie, jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood, jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.