Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Analogowe radiotelefony dla Wolińskiego Parku Narodowego

Warszawskiej firmie Perfekt s.c. przypadło w udziale dostarczenie  26 analogowych radiotelefonów z pasma Low Band (48 MHz) dla Wolińskiego Parku Narodowego. Do udziału w przetargu stanęło pięciu oferentów, m.in. Aksel i Nexrad.

Ceny ofert były bardzo zbliżone, tym samym ilość punktów przyznanych większości z nich nie różniła się w tej kategorii w znaczny sposób. Większe rozbieżności powstały w ocenach funkcjonalności oferowanych urządzeń, m.in. w zakresie wymogu by radiotelefony były w stanie automatycznie wybrać najsilniejszy sygnał. Zwycięski Perfekt zrealizuje zamówienie za 51 359,88 zł. brutto.

 

wolinski-park-narodowy-logo.png 

 

Odnośnie parametrów technicznych radiotelefonów w SIWZ zawarto m.in. wymogi posiadania subtonowej blokady szumu (CTCSS) oraz dwóch akumulatorów w komplecie. Dodatkowo punktowane było posiadanie wyświetlacza, wskaźnika naładowania akumulatora oraz wspomnianej wcześniej i niestety dokładniej nie opisanej przez Zamawiającego możliwości wyboru przez urządzenie silniejszego sygnału (wymóg o tyle dziwny, że charakterystyczny dla złożonych sieci wielkoobszarowych).

 

Czas realizacji zamówienia upływa dziś, czyli 11 września 2012.

 

Źródło: http://www.bip.wolinpn.nv.pl