Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KM PSP Warszawa zamawia radiotelefony TETRA oraz DMR

 

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów standardu TETRA oraz DMR wraz z osprzętem.

 www_sgrwn_warszawa-straz_pl_maniek

Zamówienie zostało podzielone na dwie części i dopuszczono możliwość składania oferty częściowej. Przedmiotem zamówienia jest:

Część 1

1. Radiotelefon przewoźny TETRA z mikrofonem typu „gruszka” i głośnikiem zewnętrznym – 18 kpl.

Radiotelefon przeznaczony jest do zamontowania w pojeździe PSP i ma poprawiać mobilność i zasięg podczas – w tym służyć jako przemiennik (ma posiadać aktywną funkcję Gateway – umożliwiającą zastosowanie radiotelefonu jako przemiennik trybu DMO w TMO i TMO w DMO. Radiotelefon ma posiadać szyfrowanie TEA1 z możliwością rozbudowy do TEA2 oraz trybu przydziału klucza z SCK do DCK;

2. Antena samochodowa prętowa 1/2 fali z przeciwwagą albo 1/4 fali z przeciwwagą oraz antena GPS mocowana na podszybiu samochodu – 18 kpl.

Antena UHF ma mieć możliwość pracy w paśmie 380-430 MHz, przenoszenia mocy 25 W, a także posiadać kabel o długości 10m (lub 5 m z przedłużką 5m) zakończony wtykiem BNC;

Antena GPS ma pracować w zakresie częstotliwości 1575MHz oraz posiadać kabel RG174 o długości 5m i zakończony wtykiem SMA;

3. Przetwornica 24/12V (dopuszczalny ciągły prąd obciążenia min. 18A)– 18 kpl.

 

Część 2

Zamówienie gwarantowane

1. Radiotelefon doręczny cyfrowo-analogowy VHF z anteną, 2 akumulatorami (LiJon o pojemności min. 1700 mAh) i ładowarką – 35 kpl.

Mają posiadać stopień ochrony przed pyłem i wodą IP67 oraz wyświetlacz LCD;

2. Radiotelefon samochodowy cyfrowo-analogowy VHF – 10 kpl.

Dodatkowo do zestawu ma wchodzić zestaw rozdzielczy - służący do oddzielenia manipulatora od części nadawczo odbiorczej. W skład zestawu separacyjnego ma wchodzić nakładka na część nadawczo – odbiorczą, tył do panelu przedniego, uchwyt do przymocowania manipulatora oraz kabel połączeniowy o długości min. 5 m;

Zamówienie opcjonalne

3. Radiotelefon doręczny – jak w punkcie 1. – 10 kpl.

 

W komplecie z radiotelefonami (z części 1 i 2) ma znajdować się również software i przewód do programowania (1 zestaw na wszystkie radiotelefony jednego rodzaju). Z pozostałymi wymaganiami formalnymi i technicznymi możemy się zapoznać w dokumentacji przetargowej.

 

Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną, natomiast do dnia 26 października br. przedstawi ilości, z których skorzysta w ramach prawa opcji. Straż Pożarna wymaga udzielenia minimum 24 miesięcy gwarancji na dostarczony sprzęt łączności (nie wlicza się w to akumulatorów i baterii, które winny być objęte okresem gwarancji min. 12 miesięcy). Kryteria oceny ofert to w 60% cena, 30% gwarancja (punktowane jest przedłużenie gwarancji) oraz w 10% termin realizacji (punktowane jest skrócenie terminu realizacji).

 

Oferty można składać do 9 października br. do godziny 10, a ich publiczne otwarcie nastąpi pół godziny później. Zamówienie gwarantowane oraz opcjonalne mają być zrealizowane do 21 grudnia br.

 

Źródło: warszawa-straz.pl ; Fot.: sgrwn.warszawa-straz.pl [zdjęcie]