Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.5

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego drukowanego Magazynu Radiokomunikacji Profesjonalnej -RadioTech. Jest to dwumiesięcznik, który będzie trafiał wprost na Państwa biurka.

RadioTech to źródło wiedzy o najnowszych tendencjach rynkowych, wydarzeniach, nowościach produktowych oraz przetargach. Analizujemy rynek oraz przeprowadzamy inspirujące wywiady z liderami branży.

Pismo przeznaczone jest dla specjalistów i ekspertów zajmujących się profesjonalną łącznością radiową, w szczególności:

  • Przedstawicieli służb bezpieczeństwa publicznego, funkcjonariuszy służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Służby Celnej, BOR, ABW, CBA, Wojska Polskiego, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej i innych,

  • Przedstawicieli władz gmin, województw (prezydentów miast, burmistrzów, wójtów), instytucji państwowych, instytutów badawczych i pracowników, naukowych uczelni,

  • Koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR, GOPR, specjalistów do zarządzania łącznością radiową,

  • Użytkowników końcowych profesjonalnych systemów radiowych tj: kadrę zarządzającą, Dyrektorów oraz Specjalistów IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej. Przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub chcących wykorzystywać profesjonalne systemy łączności radiowej.

UWAGA: Wszyscy uczestnicy konferencji RadioEXPO zostali automatycznie subskrybentami naszego magazynu.

Pozostałe osoby proszone są o wypełnienie poniższego formularza. Wydawca zastrzega sobie prawo odmowy bezpłatnej Prenumeraty osobom nie związanym zawodowo z branżą łączności profesjonalnej.

*Pole wymagane

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawcę magazynu RadioTech, Telecom Consulting Mariusz Waruszewski z siedziba w Piasecznie, ul. Młynarska 13/18, NIP 874-113-34-02, REGON 142819968 dalej Wydawcą, w celach marketingowych poprzez otrzymywanie za pomocą środka komunikacji tradycyjnej oraz elektronicznej informacji i materiałÃ³w o charakterze reklamowym, promocyjnym i handlowym, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 z póź. zm.) oraz ustawa o świadczeniu usług droga elektroniczna z 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z póź. zm.). Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych w bazie danych Wydawcy.

Ponadto oświadczam, ze zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, domagania się zaprzestania ich przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Oświadczam, iż podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne i obejmuje również zgodę na przetwarzanie danych równieżw przyszłości, przez następcą prawnych Wydawcy.

Administratorem danych osobowych jest Wydawca magazynu RadioTech, Telecom Consulting Mariusz Waruszewski z siedziba w Piasecznie, ul. Młynarska 13/18, NIP 874-113-34-02, REGON 142819968. Dane są przetwarzane zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 z póź. zm.), w celu wykonania zamówienia prenumeraty, a ich podanie jest dobrowolne. Zamawiający ma prawo dostępu do danych, zadania ich poprawienia oraz usunięcia z bazy.

Potwierdz zgodę powyższej klauzuli *