Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aksel-Net w nowych barwach

 

Firma Aksel-Net, wiodący publiczny operator systemu łączności trankingowej w Polsce, zmienia nazwę na IP Connect Sp. z o.o. Nowa strategia firmy będzie oparta przede wszystkim o dalszy rozwój swojej profesjonalnej sieci łączności radiowej. Drugim ważnym elementem rozwoju będzie poszerzenie kompetencji w obszarze systemów TETRA. 

Wraz ze zmianą nazwy odświeżono też identyfikację wizualną firmy. Nowy logotyp szczególny nacisk kładzie na technologię IP jako przyszłościowe rozwiązanie również w systemach radiokomunikacyjnych.

 

ipconnect-logo

 

Od 1 stycznia 2013 roku firma Aksel-Net została partnerem firmy ROHILL, który jest producentem infrastruktury TETRA. ROHILL zawarł w tym roku strategiczne porozumienie z firmą Huawei w zakresie dostarczanie hybrydowego systemu TETRA/LTE o nazwie LTEtraNode.

 

Kluczowym elementem dalszego rozwoju firmy IPConnect będzie rozbudowa i modernizacja swojej sieci radiowej do standardu DMR i TETRA. Sieć funkcjonuje od roku 1994 i złożona jest z kilkunastu przemienników radiowych rozlokowanych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Obejmuje swym zasięgiem Jastrzębie, Racibórz, Wodzisław Śląski, powiat gliwicki oraz powiat rybnicki.

 

Firma IPConnect oferuje czasowe wypożyczenie sprzętu, umowy krótkoterminowe oraz nawiąże współpracę z innymi Operatorami na zasadzie umów partnerskich.

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: [email protected]ipconnect.pl

 

 Źródło: IPConnect Sp. z o.o.