Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood będzie zapewniał łączność radiową w Teatrze Wielkim w Łodzi

 

Firma Elektrit Sp. z o.o., polski dystrybutor łączności radiowej marki JVCKENWOOD, wygrała zadanie nr 3 na "Zakup sprzętu łączności bezprzewodowej" w ramach przetargu nieograniczonego na zakup sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz łączności bezprzewodowej dla Teatru Wielkiego w Łodzi.

 Teatr-Wielki-lodz

Podpisana umowa zawiera dostawę cyfrowych radiotelefonów ręcznych pracujących w paśmie UHF z serii NX-3000 oraz NX-5000. Dodatkowo w otoczeniu sceny teatru pracować mają stacje bazowe, przenośne stacje bazowe oraz terminale użytkownika z serii WD-K10 w standardzie DECT zapewniające pełną łączność dupleksową. System DECT od firmy Kenwood zapewnia także integrację z systemem radiowym pracującym w paśmie UHF zarówno w trybie analogowym i cyfrowym.

 Kenwood-Elektrit-Teatr-wielki-lodz-system-lacznosci

Teatr Wielki w Łodzi – największy łódzki teatr, specjalizujący się w wystawianiu oper i baletów, a także operetek i musicali. Budynek Teatru Wielkiego znajdujący się przy placu Dąbrowskiego jest drugim pod względem wielkości gmachem operowym w Polsce i jednym z największych w Europie.

Pierwotnie widownia teatru liczyła 1270 miejsc; po remoncie przeprowadzonym w 2003 r. miejsc jest 1074. Kubatura budynku głównego i technicznego Teatru Wielkiego wynosi łącznie 195 000 m³. Fosa orkiestrowa mieści około 70 muzyków.

 

Czytaj więcej o systemie Kenwood DECT ProTalk WD-K10

kenwood-dect-1-9-GHz-proTalk-wd-k10

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie, jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood, jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.